Слов’янські нацгвардійці зустріли Масляну зі студентами

Студенти Слов’янського авіаційного коледжу Національного авіаційного університетузавіталидо військової частини 3035. Зустріч приурочили до Масляної, тому прийшли з млинцями.

Гостинам передувала невеличка лекція. Молоді розповіли про язичницькі джереласвята та нашарування християнських традицій. Також слухачі дізналися про те, як відзначають Масляну та аналогічні свята різнінароди Європи. Після цього трохи поворожили у жартівливій формі, а відтак скуштуваличи вдалися млинці у дівчат з авіаційного коледжу, та поділилися рецептами.

«Я знаю такий простий, але смачний рецепт. Борошно, сіль, цукор і какао збити і смажити все з кефіром»,- поділився солдат Володимир Чупрін. – «Це такі шоколадні млинці, робляться від шеф-кухаря».

«Прийшли до вас у частину, щоб познайомити бійців та студентів. Ці наші дівчатка та хлопці – всі вони будуть економістами. Млинці пекли всі разом. Їх півсотні. Дівчата боялися, що не вийдуть, але вийшли добрі. Нічого складного: молоко, цукор, сіль, борошно», - розповіла бібліотекар авіаційного коледжу Світлана Фірсова.

«Зустріч пройшла успішно. Нам вдалося створити родинну затишну атмосферу. Військовослужбовцям строкової служби цього дуже не вистачає. Ми вдячні студентам та колективу авіаційного коледжу, що про нас не забувають», - підкреслив офіцер з організації дозвілля капітан Володимир Павлов.

Наостаноквійськовослужбовці роздали гостям брошури, які розповідають про життя Національної гвардії України та запросили студентів поповнити наші лави після завершення навчання.

Сергій Молотков

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: