Поліцією притягується до відповідальності мешканець Донеччини, який у 2014 році брав участь в окупації Слов’янська

Повіривши у проросійську пропаганду, 61-річний чоловік приєднався до бойовиків і протягом півроку встиг повоювати у багатьох "гарячих точках" регіону. Після звільнення з війська так званої "ДНР" він повернувся додому, де нещодавно й був затриманий правоохоронцями.

 Співробітники Слов'янського відділу поліції працюють із мешканцем Мирнограду 1956 року народження, який під час окупації міста перебував у рядах терористів.

Чоловік розповів правоохоронцям, що наприкінці весни 2014 року він вирішив приєднатись до лав незаконних збройних формувань, для чого поїхав у Донецьк. Нові командири видали форму та автомат СКС, відразу після чого направили у "відрядження" до Слов'янська. В окупованому місті він здійснював патрулювання та чергував у захоплених адмінбудівлях.

На початку липня чоловік разом із іншими бойовиками виїхав у бік Донецька, кілька днів побув у Горлівці, а потім був переправлений на схід регіону - до Сніжного та Торезу. Протягом літа та осені він неодноразово брав участь у бойових діях із українською армією, ніс службу на блокпостах й супроводжував колони із новобранцями, що направлялись до РФ - проходити курсі управління танками та БМП. За весь цей час він лише двічі отримував за свою "роботу" обіцяні гроші.

Після півроку служіння ідеям "руського миру" бойовик вирішив вийти з лав НЗФ та повернутись до родини.

Зараз відносно нього відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: