Планував спалити разом з будинком: мешканець Слов’янського району погрожував вбити своїх дітей та батька

Слов’янські поліцейські визволили двох неповнолітніх, яких погрожував вбити власний батько

36 – річний чоловік зачинився в приватному домоволодінні, в якому знаходились його батько та діти, 5 і 9 років. Перший погрожував вбити родичів та спалити будинок. Завдяки чітким діям правоохоронців трагедії вдалося уникнути. Чоловік поміщений до спеціалізованої лікарні, з дітьми працюють психологи.

До колл-центру 102 надійшов виклик від жителя Слов'янського району, який без пояснення причин вимагав приїзду всіх екстрених служб.

Коли за вказаною адресою прибув наряд поліції, то виявилося, що заявник зачинився в приватному будинку разом з двома неповнолітніми дітьми та батьком, погрожує їм розправою і сам хоче покінчити життя самогубством. Чоловік перебував в стані алкогольного сп'яніння, а перемови з правоохоронцями вів через вікно.

Заходами по звільненню заручників керував особисто очільник поліції Сергій Альошин. 

До перемовин була залучена «група комунікації», паралельно оперативники збирали інформацію про господаря будинку та перевіряли його за наявними базами даних МВС.

Після години перемовин чоловік відпустив дітей і тоді поліцейські прийняли всі необхідні заходи щодо його затримання. Трагедії вдалося уникнути. В результаті події ніхто не постраждав.

Під час огляду будинку правоохоронці виявили ножі та каністру з бензином, які затриманий приготував для здійснення злочину. 

Оглянувши затриманого медики засвідчили, що чоловік потребує допомоги психіатрів. Як виявилося, він вже неодноразово проходив лікування в спеціалізованій лікарні.

Співробітники ювенальної превенції вирішують питання щодо поміщення братів до Центру соціально-психологічної реабілітації. Хлопці будуть знаходитися під цілодобовим наглядом спеціалістів.

Відомості за даним фактом внесено до Журналу єдиного обліку. Проводиться перевірка.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: