Поліцейські Словянська і Лиману відпрацювали методику захисту адмінбудивель

Правоохоронці були підняті по «тривозі», провели навчання з протидії груповому нападу, а також відпрацювали тактику дій при введенні плану «Фортеця» на території оперативної зони.

За легендою, о 06.00 до Слов'янський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що у центрі міста зібралась група агресивно настроєних чоловіків, яка планує увірватись до службових будівель та заволодіти зброєю правоохоронців.

Керівник поліції оперативної зони Сергій Альошин ввів план «Фортеця».
Правоохоронці, що знаходились у той момент в відділі поліції, екіпірувалися і зайняли позиції кругової оборони адміністративної будівлі. Їх колеги були підняті по тривозі й у найкоротші терміни в повній екіпіровці прибули до підрозділу.
Згідно до умов введення плану оборони, у визначене місце прибули бійця Нацгардії України, рятівники ДСНС та медики "Швидкої допомоги".

- Мета навчань — перевірити бойову готовність особового складу та відпрацювати навички дій в екстремальних умовах, - зазначив начальник Слов'янської поліції Сергій Альошин.

Очільник підрозділу та представники ГУНП області перевірили екіпірування поліцейських, які мають бути готовими до виконання бойових завдань у зимовий час.

Далі для особового складу словянської та лиманської поліції відбулись заняття зі службової підготовки. Правоохоронці займались вогневою підготовкою, ознайомились із оперативною обстановкою на території оперативної зони та регіону. На завершення занять керівники підрозділів довели підлеглим основні вимоги щодо дисципліни і законності у роботі органів внутрішніх справ.

Слов’янський відділ поліції
Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: