Начальник поліції Сергій Альошин зустрівся з жителями мікрорайону «Залізничний»

Основна мета зустрічі - це звіт про результати роботи співробітників поліції перед населенням, а також отримання оцінки праці з боку городян. Адже саме думка громадян є головним критерієм оцінки роботи правоохоронців.

На «Сході громадян» були присутні керівництво поліції, дільничні офіцери поліції та представники місцевої влади. 

Мікрорайон «Залізничний» входить в зону обслуговування поліцейської станції № 13 - 15, розташованої за адресою площа Привокзальна, 2. На даній території проживає більше 15 тисяч громадян, яких обслуговують два дільничних офіцера поліції.

З початку року від жителів мікрорайону надійшло більше 100 заяв та повідомлень. Найбільше громадяни скаржилися на сусідів, просили поліцейських врегулювати сімейні сварки, повідомляли про торгівлю самогоном та наркотиками.

Поспілкувавшись з громадянами, поліцейські отримали чимало інформації, яка представляє оперативний інтерес, а жителі заручилися підтримкою правоохоронців.

Окремо Сергій Альошин зупинився на профілактиці шахрайств. Він розповів про найбільш розповсюджені схеми аферистів і закликав громадян бути пильними.  

Також начальник поліції попросив містян не залишатися байдужими та повідомляти в поліцію про випадки, якщо поруч із вами проживають неблагонадійні сім’ї, в яких діти виховуються у неналежних умовах чи страждають від домашнього насильства.

Обсудили присутні і питання щодо прийому громадян дільничними офіцерами. 

Керівник комітету мікрорайону Людмила Беліменко високо оцінила роботу поліції та зазначила, що з дільничними офіцерами у них налагоджена тісна взаємодія, що позитивно позначається на результатах роботи.

Нагадаємо, що задати свої питання начальнику поліції громадяни також можуть щочетверга з 11:00 до 12:00 під час прямого телефонного зв'язку за номером 095-753-06-57.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: