Японія надасть 4 млн доларів через гуманітарні організації для допомоги та відбудови Донеччини

Про це заявив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Сумі вчора під час зустрічі з головою облдержадміністрації Павлом Жебрівським на початку цього тижня.

За словами пана Шигекі Сумі, 4 млн доларів будуть виділені через гуманітарні організації для допомоги та відновлення зруйнованої інфраструктури Донеччини - як на окупованій, так і на контрольованій українським урядом її частині, повідомляє у Фейсбуці Прес-служба Донецької облдержадміністрації

Крім того, цього року компанія «Вода Донбасу» завдяки фінансовій підтримці Японії отримає броньований автомобіль, щоб працівники могли безпечніше та ефективніше виконували свою роботу.

-Ми обговорили нещодавно ухвалений закон про реінтеграцію окупованих територій, а також окреслили напрямки спільної роботи у цьому році. Також обговорили питання щодо підтримки проектів з відновлення водо- та газозабезпечення жителів як окупованої, так і підконтрольної українському уряду території Донеччини, - повідомив Павло Жебрівський.

Також очільник області подякував Уряду Японії та УВКБ ООН за постійну підтримку та допомогу Донеччині.

-Донецька обласна адміністрації на чолі з Павлом Жебрівським робить дуже багато для відбудови Донеччини, ви є лідерами по кількості проектів з відновлення та відбудови. І ми зробимо все щоб вами допомогти, - заявив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Сумі.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: