Розвідника терористів «ДНР» зі Слов’янського району засуджено до 9 років ув’язнення За чіткої позиції прокуратури Донеччини розвідника терористів «ДНР» засуджено до 9 років ув'язнення. Під час судових слухань установлено, що 24-річний уродженець Слов'янського району у грудні 2015 року з власної волі вступив до лав бойовиків. Отримавши позивний «Туман», був призначений на посаду розвідника 1-го взводу розвідувальної роти 1-ї  Слов'янської бригади терористичної організації «ДНР».

Зі зброєю у руках та у камуфльованому одязі він разом із іншими бойовиками дислокувався у смт. Комсомольське Старобешівського району Донецької області. Пройшовши інструктаж у так званому «Міністерстві державної безпеки ДНР», засуджений здійснював спостереження за військовослужбовцями Збройних Сил України.

У жовтні 2016 року спільника терористів затримали співробітники СБУ під час перетину блокпосту.

У суді своєї провини він не визнав, однак, на думку колегії судів Токмацького районного суду Запорізької області, публічним обвинуваченням повністю доведено провину громадянина.

Відтак, спільника терористів визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній групі чи терористичній організації), та засуджено до 9 років позбавлення волі.

                            Прес-служба прокуратури Донецької області

 

2
6

Эта запись была размещена в рубрики: