Любіть Україну:  у Слов’янську відбудеться конкурс, присвячений до 120-річчя від Дня народження Володимира Сосюри

Цього року наша країна вшановує пам'ять видатного українського поета, перекладача, журналіста, військового кореспондента та просто українського соловейка Володимира Сосюри, чиє поетичне слово народжувалося з любові і з любов'ю промовляло до всього сущого на землі.

23 лютого 2018 року о 10.00 у м. Слов'янськ у Центральний бібліотеці відбудеться заключний етап відкритого конкурсу читців, поетів і художників «Любіть Україну!», присвяченого пам'яті поета-лірика ХХ сторіччя Володимира Сосюри.

Головна мета конкурсу полягає в тому, щоб засобами художнього слова та образотворчого мистецтва вшанувати пам’ять поета-земляка Володимира Сосюри, розширити творчі зв'язки з Національною спілкою письменників України, з літературними організаціями різних областей України та популяризувати українське слово через творчість Володимира Сосюри.

За результатами конкурсу «Любіть Україну!» найкращі твори поетів Донеччини ввійдуть у збірку поезій, присвячену творчості Володимира Сосюри, а роботи художників-учасників конкурсу стануть експонатами постійно діючої виставки "Так ніхто не кохав…" у м. Краматорськ.

Почесним членом журі конкурсу «Любіть Україну!» буде правнук відомого українського поета Володимира Сосюри, громадський діяч – Олексій Сосюра.

Запрошуємо відвідати заключний етап відкритого конкурсу читців, поетів і художників «Любіть Україну!» 23 лютого о 10.00 у м. Слов'янськ, Соборна площа, 2-а, Центральна бібліотека.

Конкурс «Любіть Україну!» проходить під егідою управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації та Донецького обласного учбово-методичного центру культури.

Донецький обласний учбово-методичний центр культури

 

 

 

 

6
0

Эта запись была размещена в рубрики: