Вчителі Черкаської ОТГ відвідали Одинадцяті «Олексині читання» у місті Бахмуті


9 лютого вчителі української мови та літератури  Черкаської ОТГ Яна Бондаренко (Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.) і Дзюбаненко (Прелесненська ЗОШ І-ІІІ ст.) за запрошенням відвідали Одинадцяті «Олексині читання» на тему:  "Олекса Тихий і родинне коло» у місті Бахмуті.

Читання проводилися у Бахмутській ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, яка об’єднала учасників та вчителів з різних шкіл Донецької області.

Організатори заходу - громадська організація «Товариство Олекси Тихого» за мету взяли: дослідити життя та творчість видатного правозахисника і педагога – земляка – Олексія Івановича Тихого; розглянути питання значення для О.Тихого родини як мікросередовища, в якому акумулювалися основні мотиваційні чинники діяльності видатного педагога; привернути увагу учнів та педагогів до постаті Олекси Тихого та популяризувати його спадщину.

Учасники заходу виступили зі своїми дослідницькими проектами, гідно відповіли на питання журі. Після короткої ради  журі, було оголошено   переможців, що отримали невеличкі грошові премії, всіх учасників було  нагороджено грамотами та  книжками.

Своїми спогадами поділилися племінниці Олекси Тихого, які продовжили діяльність свого дядька - педагога правозахисника.

Також учасники конкурсу мали змогу переглянути тематичну  виставку літератури та родинні світлини  Олекси Тихого.


Яна Бондаренко, вчитель української мови та літератури
Олександрівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської ОТГ

 

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: