В різних куточках Слов’янська встановили «розумні відеокамери»

Слов’янськ приєднався до загальнообласної програми «Безпечна Донеччина»

12 «розумних камер», які здатні розпізнати розшукуваного зловмисника та відстежити його пересування, виявляти викрадені автомобілі та реагувати на загрози для життя громадян, вже розміщені в різних куточках Слов’янська.

Аби вивести рівень безпеки в Донецькій області на істотно новий рівень, В’ячеславом Аброськіним, який очолював поліцію Донеччини, був ініційований унікальний проект – впровадження Єдиного аналітичного сервісного центру (UASC). Спеціально розроблене програмне забезпечення, встановлення «розумних» камер, запуск сучасного колл-центру поліції 102 – все це дозволило зробити величезний крок вперед в питанні безпеки людей, які живуть в умовах терористичної загрози.

В рамках програми Слов’янської міської ради «Безпечне місто» були виділені кошти на закупівлю 12 «розумних» камер. Відеокамери фіксують рух транспорту та пересування мешканців на основних напрямках, передають інформацію на монітори чергових та сповіщають спеціальним звуковим сигналом про виявлені правопорушення. Система здатна самостійно, без втручання людини, ідентифікувати осіб, що представляють оперативний інтерес, чи визначити, яка автівка знаходяться у розшуку.

Інформація з камер надходить у центр UASC в Маріуполі протягом 15 секунд. Інтелектуальний відеонагляд дозволяє якомога швидко реагувати на події, попереджувати правопорушення та розкривати злочини за «гарячими слідами».

Сьогодні на Донеччині вже працюють понад 60 інтелектуальних відеокамер - в Маріуполі, Слов’янську, Покровську, Великій Новосілці та Новгородському.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

13
4

Эта запись была размещена в рубрики: