Про безпеку мешканців регіону дбатимуть більше 150 правоохоронців та цивільних добровольців

Традиційно кожної п’ятниці на головних площах населених пунктів регіону збираються правоохоронці та представники громадських формувань аби заслухати завдання із забезпечення правопорядку на наступні три дні. 

Саме у вихідні на вулиці виходить збільшена кількість нарядів, щоб не допустити сплеску правопорушень та забезпечити безпечний відпочинок жителів.

На інструктажі сьогодні були присутні співробітники поліції, поліції охорони, військовослужбовці Нацгвардії України та представники громадського формування. З їх числа сформовано 36 піших наряди та 4 автопатрулі.

В Слов’янську завдання для заступаючих на службу нарядів визначив начальник поліції Сергій Альошин.

Окрім виявлення та припинення правопорушень особлива увага приділятиметься дітям – правоохоронці звертатимуть увагу на усіх неповнолітніх, які знаходяться на вулиці без супроводу дорослих.

 Завдяки превентивним заходам досягнуто зниження рівня вуличної злочинності в «дні пік» - вихідні.

 - Сьогодні кожен правоохоронець при виконанні своїх функціональних обов'язків не повинен забувати, що працює він, перш за все, для людей? - зазначив полковник поліції Альошин, - незважаючи на погоду, втому та інші чинники, він зобов'язаний стежити за своїм зовнішнім виглядом, а також бути ввічливим і коректним в спілкуванні з громадянами.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: