Слов’янські поліцейські взяли на облік 158 мешканців міста і району, що застосовували насильство до своїх рідних

Завдяки відкриттю у Слов'янську цілодобового Центру допомоги жінкам, правоохоронці матимуть можливість не тільки притягувати до відповідальності "домашніх агресорів", а й організовувати окреме проживання жінок та дітей, що потерпіли від жорстокого поводження.  

Домашнє насильство - одне з найпоширеніших правопорушень, із яким майже щодня доводиться мати справу правоохоронцям. У січні Слов'янським відділом поліції на території міста та району за статтєю 173-2 КУпАП "Вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми" було складено 27 протоколів, 12 з них - повторно.

Сьогодні на обліку слов'янських правоохоронців знаходиться 158 "сімейних агресорів". У переважній більшості випадків правопорушниками є чоловіки, які у стані сп'яніння били своїх дружин та дітей, або погрожували рідним розправою. При цьому, через складні побутові умови, постраждалі після кожного конфлікту продовжують жити із агресором, не маючи змогу виїхати у безпечне місце.

У Слов'янську відкрито Центр допомоги жінкам, які постраждали від насильства або жорстокого поводження. Він розрахований на проживання жінок із дітьми, що потребують негайної ізоляції від "сімейних агресорів". Заклад розрахований на строк перебування від 1 тижня до 1 місяці (за необхідності - до 3 місяців). У церемонії відкриття взяли участь й слов'янські правоохоронці.

Відкриття цілодобового спеціалізованого закладу, який став першим на півночі регіону, стало можливим завдяки співпраці ДонОДА, місцевих органів влади, громадських організацій та міжнародних партнерів. Фінансову підтримку забезпечив Європейський Союз у рамках Програми відновлення та розбудови миру ПРООН.

Тепер при виїзді на повідомлення про сімейний скандал або при зверненні жертв сімейного насильства на лінію "102" поліцейські будуть організовувати їх виїзд до Центру. Правопорушники будуть притягуватись до відповідальності згідно до чинного законодавства.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: