На пробне ЗНО зареєстровано 8264 учасників з Донецької області та 3889 – з Луганської області

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання успішно завершилася

Упродовж реєстрації на пробне ЗНО Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти отримав більш 12 тисяч заявок. Ознайомитися із процедурою пробного ЗНО, а також перевірити рівень навчальних знань зможуть 8264 учасників з Донецької області та 3889 – з Луганської області.

Найбільше учасників виявили бажання скласти пробний тест з української мови і літератури – 6740 поданих заявок, другий предмет у рейтингу – іноземні мови, які обрали 1650 учасників, третім предметом активно обирали математику – 1443 учасників.

Зауважуємо, що учасники пробного ЗНО цього року зможуть спробувати  свої сили у складанні тестів з іноземних мов двох рівнів складності: стандартного та профільного. А також, попрацюють з новою формою завдань сертифікаційних робіт з іноземних мов – аудіюванням, тобто розумінні мови на слух. Учасникам запропонують почергово прослухати кілька аудіозаписів,  а потім відповісти на запитання. На виконання цих завдань відведуть 30 хвилин. Відповідно буде збільшено загальний час написання тестів - до 150 хвилин.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть створені інформаційні сторінки, там до 1 березня будуть розміщені запрошення-перепустки з інформацією про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • - з української мови і літератури з 24 до 26 березня,
  • - з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

 Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти

 

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: