У січні поліцейські вилучили понад 700 літрів фальсифікованого алкоголю

З початку нового року поліція Донеччини розпочала профілактичну кампанію з протидії правопорушенням, вчиненим у стані алкогольного сп’яніння. Адже 14% від усіх злочинів на Донеччині вчинені під впливом спиртного, і більшість з них є тяжкими (вбивства, нанесення тяжких тілесних ушкоджень). За підсумками січня в результаті превентивних заходів кількість таких злочинів порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшилася вдвічі. 

У січні поліція зафіксувала 35 кримінальних правопорушень, які були скоєні в результаті вживання алкогольних напоїв. Так, в Краматорську під час п’яної сварки жінка вбила свого співмешканця. А у Великій Новосілці, нетверезий покупець, не маючи грошей на нову порцію спиртного, з ножем напав на продавця магазину.

Аби запобігти побутовим злочинам на ґрунті алкогольного сп’яніння та не допустити тяжких наслідків, поліцейські активізували превентивні заходи.

В результаті низки рейдів по торгівельним і питним закладам поліцейські задокументували 200 порушень законодавства України у сфері реалізації алкогольної продукції. Відносно порушників складені адміністративні протоколи.

За місяць співробітники підрозділів превентивної діяльності Донеччини вилучили 540 літрів браги, 128 літрів самогону та 35 апаратів для його виготовлення.

З незаконного обігу вилучено 287 пляшок слабоалкогольних напоїв та пляшок фальсифікованих горілчаних виробів.

Профілактична робота триває. Вже у лютому лише за одну добу в Маріуполі поліцейські вилучили 380 літрів фальсифікату на суму більше 26 тисяч гривень. У відношенні правопорушників, які поїли сурогатом відвідувачів кафе, складено адміністративні протоколи за ст.176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення).

Нагадаємо, в 2017 році поліцейські вилучили 12 тисяч літрів самогону й браги та 22 тисячі пляшок фальсифікованого алкоголю.

Відносно порушників складено 737 адміністративних протоколів за  ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами), які спрямовані на розгляд до місцевих судів.

Також, до органів місцевого самоврядування направлено 56 клопотань щодо встановлення обмежень режиму роботи закладів торгівлі та позбавлення відповідних ліцензій.

Крім того, поліцейські задокументували 901 правопорушення, передбачених ст. 176 КУпАП (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення).

 

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: