Слов’янські поліцейські повернули додому двох неповнолітніх втікачок

Близькі зниклих подруг звернулися до поліцейських тільки через два дні після того, як дівчата пішли з дому. Як виявилося пізніше, 17 – річна дівчина через непорозуміння з батьками пішла з дому і вмовила свою 14 – річну подругу піти з нею.

7 лютого в поліцію звернулася місцева жителька і повідомила, що 5 лютого її онука пішла з дому до подруги та не повернулася. Зі слів жінки, останній раз вона виходили на зв'язок в день звернення вранці.

Як виявилося подруга, до якої пішла онука, також була відсутня дома два дні.

Пошуками зниклої були зайняті оперативники і співробітники ювенальної превенції, які обстежили всі громадські місця, вокзали і парки, а також поспілкувалися зі знайомими дівчат. Врешті-решт, вони отримали інформацію про те, що втікачки знаходяться у одного зі знайомих.

До приїзду поліції молодша з дівчат сама поїхала додому, а старшу дівчину правоохоронці повернули батькам.

У даний час правоохоронці проводять профілактичну роботу з неповнолітніми та їх батьками. Останні можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

За час перебування дівчат без нагляду дорослих, правопорушень відносно них вчинено не було.

Поліція ще раз нагадує: якщо у вас пропав родич або близька людина, то у першу чергу повідомте про це за номером «102», а вже потім починайте самостійні пошуки. У цьому шанси уникнути біди значно зростуть.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

2
6

Эта запись была размещена в рубрики: