Відсутні продукти, зимовий одяг, постільна білизна: у Слов’янську трьоє дітей віком 5, 3 та 1,5 років живуть в антисанітарних умовах

Слов’янські поліцейські проводять профілактику та контролюють виконання батьківських обов'язків у сім'ях «СЖО»

За місцем мешкання були відвідані вісім сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. У результаті рейду було складено 2 адміністративних протоколи за фактами належного догляду за дітьми та недотримання санітарних норм.

Співробітники ювенальної поліції постійно контролюють умови проживання неповнолітніх в сім'ях з категорії "СЖО" та проводять з батьками профілактичну роботи. У випадках систематичних порушень правоохоронці притягують батьків до відповідальності, чи вилучають дітей й поміщають до спеціальних установ, а у виняткових випадках - ініціюють процедуру позбавлення батьківських прав.

Сьогодні у Слов'янську мешкають 37 сімей з категорії "складні життєві умови", в яких знаходяться 112 неповнолітніх.

Так, під час рейду поліцейські відвідали 21 – річну багатодітну мати – одиначку, яка виховує трьох дітей віком 5, 3 та 1,5 років. На момент перевірки в помешканні не були створені умови для проживання дітей, відсутні продукти харчування, у дітей відсутній зимовий одяг, постільна білизна та інші предмети дитячого змісту для розвитку.

З пояснень сусідів стало відомо, що мати систематично залишає дітей без нагляду. Працівниками поліції була проведена профілактична бесіда з жінкою та складено адміністративний протокол за ст. 184 ч.1 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов'язків щодо виховання своїх дітей", за яким їй винесене попередження.

На виправлення ситуації жінці було дано певний термін, по закінченню якого буде проведено чергову перевірку.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: