У Слов’янську група безробітних центру зайнятості отримала професію “Перукар (перукар-модельєр)”

Пошук роботи – це щоденна діяльність, яка пов’язана, у тому числі, з осмисленням своїх можливостей та бажань.

Якщо людина протягом тривалого часу не може знайти роботу, то це нагода замислитися про зміну виду діяльності та здобуття іншої професії, яка користується попитом на ринку праці. Звернувшись до Слов’янського міського центру зайнятості, можна пройти безкоштовне навчання за новою професією та отримати шанс на швидке працевлаштування на одне з підприємств міста та району.

Так, 5 лютого відбувся Ярмарок кар’єри для осіб, які у лютому завершили навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)», організоване Слов'янським міським центром зайнятості. Ця група була створена з числа безробітних центру зайнятості на замовлення роботодавців міста, пише у  Фейсбук Слов'янський міський центр зайнятості.

Навчання тривало близько 5-ти місяців у СЛОВ'ЯНСЬКОМУ БАГАТОПРОФІЛЬНОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІМЕНІ П.Ф.КРИВОНОСА за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Всі слухачі успішно пройшли теоретичний курс набуття знань за затвердженою програмою та отримали практичні навички під час виробничої практики на підприємствах міста.

Протягом двох годин, впродовж яких тривав захід, випускники курсів мали змогу презентувати свої вміння роботодавцям (ФОП Коннова І.М., ФОП Присяжнюк Н.П., ФОП Комм Л.В., ФОП Євменкіна Г.І. та ФОП Мухіна М.М.,) в режимі on-line-співбесіди по скайпу та відповісти на важливі питання. Перед цим претенденти переглянули відеовакансії від Слов’янського центру зайнятості, завдяки чому на власні очі побачили потенційні робочі місця та дізналися більше про режим і умови праці, вимоги до кандидатів. Тому на співбесіді кожен намагався продемонструвати ще й власну проінформованість, що дало змогу підвищити шанси на успішний результат.

Отже, завдяки налагодженій співпраці Слов'янського міського центру зайнятості з підприємцями міста безробітні змогли не тільки отримати професію «Перукар (перукар-модельєр)», а й перше робоче місце за здобутою професією. Це може стати позитивним прикладом для інших безробітних, які шукають своє місце на ринку праці, та орієнтиром для подальшого планування роботи центру зайнятості з іншими підприємствами.

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: