Патрульні поліцейські Краматорська та Слов’янська в складі групи ТОР відпрацювали план дій час масових заворушень. Фото

Сьогодні, 7 лютого, на базі Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську пройшли навчання поліцейських нового підрозділу – ТОР (тактико-оперативне реагування).

Основне завдання підрозділу – боротьба з вуличною злочинністю,  передає Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську на своїй сторінці у Фейсбук. Поліцейські групи тактико-оперативного реагування будуть охороняти громадський порядок на акціях протесту і мітингах, а в решту часу - патрулювати вулиці обох міст.

Аби пересвідчитися в можливостях та в уже освоєних навичках новоутвореної групи на тренування завітали представники керівництва ГУ НП в Донецькій області, Краматорського та Слов’янського відділів поліції, командування військової частини 3035 НГУ та 81-ої окремої аеромобільної бригади.

Після навчань заступник начальника Головного Управління Національної поліції в Донецькій області Павло Алєксєєнко подякував правоохоронцям за відданість державі та патрульній поліції:

- Сьогодні ви показали не тільки свої навички, а й бажання захищати правопорядок. Мене це вразило. Саме завдяки такій силі та завзятості відроджується Донбас.

В свою чергу, начальник Управління Олександр Малиш теж залишився задоволеним рівнем підготовки та злагодженістю дій підлеглих.

2
4

Эта запись была размещена в рубрики: