У січні завдяки блокпостам поліцейські затримали 22 злочинців, які перебували в розшуку

Усього за місяць на стоп-контролях прифронтового регіону виявлено 216 правопорушень.

У січні 2018 року крізь пункти контролю пройшли 5,4 тисяч одиниць вантажного транспорту, більше 45 тисяч легкових автомобілів та понад 130 тисяч людей.

Аби не допустити провезення нелегальної зброї та вибухівки, проникнення осіб, які становлять загрозу для безпеки жителів, поліцейські перевіряють документи громадян за базами та обстежують транспорт.

В результаті було виявлено 216 правопорушень. Сім разів співробітники поліції вилучали у мирних жителів зброю та боєприпаси. Так, у Маріуполі співробітники мобільного блокпосту затримали водія, озброєного гранатою. Небезпечний предмет був захований між сидіннями у салоні авто.

Поліцейські зупинили на блокпостах 85 осіб, які, згідно з базами даних поліції, причетні до незаконних збройних формувань. Відносно них проходить перевірка.

Також в результаті стоп-контролю затримані 22 особи, які переховувалися від закону. Серед них – бойовики та зловмисники, які вбили у ДТП людину та втекли, а також громадяни, які розшукувалися за наркозлочини і майнові правопорушення. Також виявлений автомобіль, який перебував у розшуку як викрадений.

Припинено 29 правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Крім того, правоохоронці виявили 9 іноземців, які перебували на території України незаконно.

 

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: