На форумі місцевого розвитку у Слов’янську представники ПРООН розповіли про програми безпеки для міста

Сьогодні, 6 лютого, у великій залі Словянської міської ради відбулось засідання Форуму місцевого розвитку м. Словянська, на якому зібрались представники громадських організацій міста, депутати та інши представники громади.


Про подальші кроки співпраці ПРООН з Словянською міською радою зібравшимся розповів спеціаліст із соціальної мобілізації ПРООН Михайло Карелін. Він розповів про напрямки допомоги, яки надає програма для різних громадських організацій у сфері безпеки та реабілітації вразливих верств населення.

У програмі форуму також обговорювалось питання про передачу нежитлових будівель та споруд позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Лісова казка» у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради, яке є достить чутливим для громади Словянська. Мицик Володимир Петрович начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації. У результаті голосування учасники форуму схвалили передачу табору в обласне підпорядкування для потреб олімпійського резерву.

Эдуард Торский, фото автора
Деловой Славянск

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: