У Слов’янську судитимуть майстра промислового підприємства, з вини якого травмувався учень

Під процесуальним керівництвом Слов’янської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування за фактом порушення посадовою особою підприємства правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, внаслідок чого травмувався працівник.

Слідством встановлено, що 7 вересня 2016 року 35-річний майстер дільниці промислового підприємства, будучи викладачем теоретичного виховання у учня газорізальника та побачивши, як той без його дозволу та проходження відповідного навчання самостійно взявся виконувати стропольні роботи, не припинив вказаний процес. 

Під час переміщення металевого листа до машини термічної різки 19-річний працівник правою ногою потрапив у наявний по периметру робочого столу вентиляційний отвір та впавши і вдарившись спиною об одну з рейок рейкового шляху, отримав закритий перелом хребця.

На даний час обвинувальний акт за ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, якщо це заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого) КК України прокуратурою погоджено та скеровано до суду.

Майстру-викладачу загрожує покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Прес-служба прокуратури Донецької області 

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: