Друзі парку Шовковичний вирішили організуватися та зустрітися з керівництвом Слов’янську

У суботу, 3 лютого пройшли збори ініціативної групи «Клуб друзів парку «Шовковичний», де члени групи розглянули питання щодо створення Громадської Організації «Клуб друзів парку «Шовковичний» та визначення напрямку розвитку парку у поточному році. 

В ході обговорення питань, присутні  дійшли згоди, створити координаційну раду «Клуб друзів парку «Шовковичний» у складі - Наталя Бондаренко – голова координаційної ради,  Татьяна Хіміон – координатор культурного напрямку розвитку парку «Шовковичний», Антон Оборозний -  координатор спортивного напрямку розвитку парку «Шовковичний», відповідальним за висвітлення подій у ЗМІ та медійну підтримку обрали Едуарда Торського.

Також, для планування своєї діяльності, на зборах ініціативної групи вирішили в найближчий час провести нараду з керівниками відділів культури (Олійник М.М.) та відділу сім’ї, молоді та спорту (Міщенко О.)  та директором парку Заїкін О.О., де планується ознайомитись з генеральним планом забудови парку «Шовковичний» - доповідач директор парку Заїкін О.О., обговорити напрямки культурного наповнення парку Шовковичний (відділ культури Олійник М.М.), ознайомитись з планом розвитку парку від Слов’янської міської ради. Обговорити та внести корективи і скласти план заходів та подій парку на рік, узгодити підписання угоди про співпрацю між координаційною радою «Клуб друзів парку «Шовковичний» та Слов’янською міською радою.

Також визначили напрямки культурно-спортивно масового наповнення діяльності серед яких: конкурси, виставки собак-котів, заняття йогою, квести, музичні та танцювальні заходи, фестивалі вуличних культур та вуличного харчування, флешмоби, велосипедні змагання, спортивні змагання, ландшафтно-декоративні заходи та інші.

Учасники ініціативної групи розшукують координаторів ціх напрямків та запрошують до співпраці всіх бажаючих, а також організаторів різнопланових заходів до включення їх до плану діяльності парку на 2018 рік. Телефон координатора - 099 031-25-48.

"Діловий Слов'янськ" буде і надалі стежити, та інформувати своїх читачів про діяльність Клубу друзів парку "Шовковичний".

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: