З’явились перші варіанти логотипів Бюджету участі Слов’янська


Продовжується конкурс на створення логотипа для Бюджета участі у Словянську. Зявилось декілька варіантів, які ми презентуємо у цій підборці.

"Дорогі друзі, пропоную на розгляд свій варіант логотипу бюджету участі м. Слов'янська та коротке тлумачення його елементів" - повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Дмитро Кравченко, і пояснює своє бачення.

ДАХ (будинок) — всі ми живемо в нашому спільному домі — Слов'янську. Кольорова композиція даху підкреслює, що Слов'янськ — це Україна.
НАДПИС “Бюджет участі” - зроблений в офіційних кольорах Слов'янська, що символізує красу нашої природи та міста-курорту. 
СЕРЦЕ — наше відношення до рідного міста: зі Слов'янськом у серці, з любов'ю до рідного міста.
ГРУПА ЛЮДЕЙ — громада міста, всі ми - від молоді до людей похилого віку, що можуть бути учасниками бюджету участі. 
ШЕСТЕРНІ — завдяки активності громадян, через створення відповідних проектів у нас є можливість зробити свій спільний дім краще, сприяти реальним позитивним змінам у місті.

"Натхненна ідеями створення логототипу бюджету участі Слов'янська, не змогла пройти повз. Спробувала у невеличкому редакторі створити власне бачення!" - пише міська активистка Наталля Бондаренко.

Ще один варіант логотипа і навіть був предствалений раніше - за ініціативою Михайла Берлін, та креативом від Ігоря Пушкіна.

"Привет всем. Вдохновленный работами Дмитрия и Михаила, решил представить на ваш суд свой вариант логотипа" - пишет на странице Фейсбук Андрей Гребнев.  "СРАЗУ ОГОВОРЮСЬ- ЭТО КОНЦЕПТ. Я не владею навыками работы в редакторах растровой и векторной графики.

Требуется серьезная доработка дизайнером в плане цветов человеческих фигурок (у меня есть свое видение, там должны быть полутона и переходы, объем). Если лого пойдет дальше, расскажу. И конечно же нужно подобрать хороший шрифт."

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: