Поліція Слов’янська знайшла неповнолітню місцеву мешканку, що була відсутня вдома дві доби

Не повідомивши батьків, дівчина поїхала зі своїм 18-річним знайомим до сусіднього району, де її знайшли співробітники ювенальної превенції.

До поліції Слов'янська звернулась місцева мешканка, яка повідомила, що її донька 2003 року народження пропала без вісті. Надалі з'ясувалось, що дівчина пішла гуляти ще у вранці та не повернулась. Мобільний телефон, що був у неї при собі, не відповідав.

Отримавши прикмети зниклої, правоохоронці розмістили їх у ЗМІ та мережі інтернет, після чого стали відпрацьовувати всі можливі місця її знаходження. Наряди поліції при патрулюванні звертали увагу на всіх, хто підходив під орієнтування.

Зниклу дівчину вдалось знайти лише наступного дня. Виявилось, що вона поїхала до міста Світлодарська Бахмутського району, де пробула два дні.

Супутником дівчини був її приятель 1999 року народження, з яким вони разом вживали алкоголь. Поліцейські притягнули його до відповідальності за ст. 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння».

Співробітниками ювенальної превенції біглянку доставлено до дому. З нею та її матір'ю проведено профілактичну бесіду. За ненаналежне виконання батьківських обов’язків відносно жінки складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: