Блогосфера: Понтонний міст у Слов’янську потребує “величезних” коштів

На сайті Слов'янської міської ради була розміщена петиція з приводу понтонного містка біля Олівцевої фабрики, яким користуються місцеві мешканці. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Наталля Бондаренко.

Петиція була підтримана достатньою кількістю голосів. Наприкінці січня відбулась депутатська комісія на який розглядалось це питання. Виявилось, що цей місток безхозний і для того, щоб його ремонтувати за бюджетні кошти потрібно, щоб він був взятий на баланс міської ради. Ця процедура досить довга, і займе більше ніж півроку часу. Депутатами було підняте питання про упорядкування міського майна взагалі. Бо в місті є багато покинутих об'єктів, які потребують уваги, але, як зазначили депутати, на це потрібно ВЕЛИЧЕЗНІ кошти. Сума озвучена не була, бо здається, ніхто з них взагалі не уявляє, скільки це може коштувати. (А може потрібно вже хоча б порахувати, а то так і будемо керуватись такими термінами як просто "АГРОМНЫЕ ДЕНЬГИ" Які "агромные"?)

Що стосується містка, то була внесена пропозиція почати процедуру прийняття у комунальну власність . Депутатом Сергей Кушнарев (Serge Kushnaryov) була внесена пропозиція щодо благоустрою цього мосту одночасно з процедурою приймання у комунальну власність. Обидві пропозиції були підтримані.

Сподіваємось, що місток буде відремонтований і люди без страху отримати травму, зможуть ним надалі користуватись. - дописує активістка. 

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: