У Слов’янську відкриється притулок для жінок, які постраждали від насильства або жорстокого поводження

7 лютого 2018 року у Слов‘янську відкриється притулок для жінок – центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства або жорстокого поводження.

Заклад стане безпечним місцем, де жінки, які зазнали домашнього, сексуального або ґендерно-обумовленого насильства, зможуть перебувати певний час та отримати необхідну психологічну, соціальну та правову підтримку для відновлення власних внутрішніх ресурсів та прийняття рішень щодо подальшого життя.

Відкриття такого центру розширяє можливості як для постраждалих від насильства, так і для органів та служб (соціальних, правоохоронних, правових), які мають реагувати на випадки насильства проти жінок.

У світлі нещодавно прийнятого закону «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який передбачає створення достатньої кількості притулків для жертв домашнього насильства, відкриття такого центру у Донецькій області має важливе значення і може стати початком створення цілої мережі таких закладів.

За міжнародними стандартами, одне місце у притулку має припадати на 7 500 – 10 000 осіб населення. За статистикою, більше 20% осіб, які пережили насильство потребують тимчасового притулку та соціально-психологічної допомоги.

З метою створення центру було здійснено капітальний ремонт та обладнання приміщення площею 150 м2 за фінансової підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та Європейського Союзу.

Загальна вартість ремонтних робіт складає 1 105 624,00 тис. грн: 250 000, 00 грн – міський бюджет та 855 624,00 грн – фінансова підтримка ПРООН / ЄС.

Подальша робота центру підтримуватиметься Фондом ООН у галузі народонаселення (ФН ООН) за фінансової підтримки уряду Великої Британії у тісній співпраці з міською та обласною владою, Донецьким обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також неурядовими партнерами, зокрема ГО «Ліга соціальних працівників».

10
2

Эта запись была размещена в рубрики: