Разом з правоохоронцями на патрулювання міст вийшли курсанти та представники громадських формувань

У превентивних заходах на території Слов’янської оперативної зони задіяні 34 піших нарядів та 7 автопатрулів.

Вже місяць, як представники громадського формування із забезпечення публічного порядку, створеного на базі Донбаського державного педагогічного університету, разом з поліцейськими дбають про спокій громадян на вихідних. Сьогодні до патрулювання долучилися і курсанти, що прибули до відділу поліції на стажування.

В Слов’янську наряди проінструктував начальник поліції Сергій Альошин, який нагадав правоохоронцям про вимоги керівництва ГУНП до несення служби, про неухильне дотримання дисципліни та законності, ввічливому й тактовному поводженні з громадянами та реагуванні на звернення будь-якого характеру.

Нагадаємо, що членами громадського формування з охорони громадського порядку можуть бути громадяни України, які досягли 18-річного віку, виявили бажання брати участь в охороні громадського порядку та здатні за своїми діловими, моральними якостями і станом здоров’я виконувати на добровільних засадах взяті на себе зобов’язання. При цьому склад зазначеного формування повинен бути не менше 10 осіб.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

2
5

Эта запись была размещена в рубрики: