На презентації «Впровадження бюджету участі у Слов’янську» громаді запропонують долучитись до розвитку міста


12 лютого з 10.00 – 15.15  у Центральній міський бібліотеці імені Михайла Петренка відбудеться презентація: «Впровадження бюджету участі у місті Слов’янську». 

Спікери: Євгенія Поремчук – експерт з Е-врядування  International Republican Institute (IRI); Юлія Федорова – координаторка громадського бюджету у місті Білгород-Дністровському Одеської області

У Слов’янську стартував Бюджет Участі – 2018! Яка мета даного проекту? Кому і навіщо це потрібно? Як долучитися громаді до розвитку міста?

«Київський діалог» запрошує всіх небайдужих громадян на презентацію «Впровадження бюджету участі у місті Слов’янську». Участь у презентації за реєстрацією за посиланням (знизу)

На учасників чекає зустріч з першим заступником голови Донецької облдержадміністрації Євгеном Вілінським і Слов’янським міським головою Вадимом Ляхом.

Досвідчені тренерки Євгенія Поремчук і Юлія Федорова поділяться секретами написання заявок, оформлення власних ідей, залучення друзів і однодумців до голосування.

Якщо ви маєте цікаву ідею, то є унікальна можливість заповнити заявку за допомогою тренерки, яка проведе воркшоп на прикладі саме вашої ідеї*.

Даний захід буде пізнавальним і корисним для усіх, тому запрошуємо членів громадських організацій, волонтерів, депутатів міської ради, посадових осіб місцевого самоврядування, студентство, представників органів самоорганізації населення та просто активних і небайдужих до долі міста громадян!
Саме тут ви отримаєте необхідні знання про громадське бюджетування та практичні поради щодо дієвих механізми впровадження бюджету участі у нашому місті.

*Про бажання заповнення заявки на прикладі вашої ідеї просимо повідомити до 08.02.2018 за телефоном: 0954035809

Для участі у заході заповніть, будь ласка форму за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1LDeHZGENqhOhNsDdS2rLjs30Y7PsEW9OW9axH43kpPY/viewform?edit_requested=true

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: