Міський голова Слов’янська та ГО “Студентське братство” підписали угоду про співпрацю

1 лютого міський голова Вадим Лях підписав угоду про співпрацю між Слов'янською міською радою та громадською організацією “Всеукраїнське молодіжне громадське об'єднання “Студентське братство”. 

Метою Угоди є розвиток молодіжної громадської активності, волонтерства, формування громадянської, правової та екологічної свідомості молоді толерантності та медіаграмотності, повідомляє slavrada.gov.ua.

Основними завданнями угоди є підвищення рівня громадянської культури молоді, освітян, інших категорій населення, усвідомлення ними таких понять як “громадянське суспільство”, “громадянська освіта”, “демократія”, “волонтерство”, “громадська участь”.

Ще одним важливим напрямком угоди є популяризація європейських стандартів, покращення усвідомлення молоддю та освітянами важливості євроінтеграції, формування суспільного запиту на впровадження європейських стандартів в Україні, зокрема тих, що стосуються енергоефективності, чистих води і повітря, роздільного збору та утилізації твердих побутових відходів.

Студенти подякували очільнику міста за співпрацю та висловили побажання і в подальшому брати активну участь у житті Слов'янська.

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: