Для опалення будинків Нового побуту у Слов’янську планується задіяти модульну котельну. Направляйте зауваження

Як раніше інформував "Діловий Слов'янськ", вирішення питання опалення багатоповерхівок по вулиці Новий Побут у Слов'янську давно стоїть як перед мешканцями цих домів, так і перед міською владою.

Як повідомляє офіційний сайт Слов'янської міської ради, Централізоване теплопостачання багатоквартирних житлових будинків мікрорайону «Бетонмаш» здійснює заводська котельня ПрАТ «Бетонмаш».

В зв’язку з неможливістю ПрАТ «Бетонмаш» опалювати багатоповерхові житлові будинки по вул.Новий Побут у м.Слов’янськ та з метою недопущення надзвичайної ситуації Слов’янською міською радою розробляється проект «Будівництво модульної котельні по вул. Новий Побут м. Слов’янськ», за кошти місцевого бюджету.

Проектом передбачається будівництво модульної котельні на природньому газу та мереж централізованого теплопостачання у мікрорайоні «Бетонмаш» для опалювання багатоповерхових будинків по вул.Новий Побут №17, 18, 19, 21 30. 

Усі зауваження просимо направляти до відділу екологій Слов’янської міської ради, протягом місяця з дня опублікування цього повідомлення, за адресою м.Слов’янськ, пл.Соборна, 2; тел. 3-40-16; е-mail: ecology@slavrada.gov.ua

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: