У Миколаївці відбулося відкриття Центру Безпеки громадян. Фото


30 січня у Миколаївській громаді Донецької області розпочав працювати Центр Безпеки громадян. Сумісний загін рятувальників та поліцейських, це зменшить час швидкого реагування при надзвичайних ситуаціях.

Привітати донеччан із цією важливою і радісною подією прибули Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе, Голова ДСНС Микола Чечоткін та Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський.

“Безпекова послуга – найперша і найголовніша для громадян, особливо у прифронтовій Донеччині. Сьогоднішня подія — це результат спільної роботи ДСНС України, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації та Мінрегіону. Це також ще один Символ Змін і матеріалізація реформи децентралізації”, - зауважив Геннадій Зубко.

Водночас, Голова ДСНС подякував Віце-прем'єр-міністру України та Голові Донецької ОДА Павлу Жебрівському за постійну допомогу та активну співпрацю у сфері комплексного захисту громадян і зауважив, що Донеччина наразі є рекордсменом по кількості створення Центрів Безпеки у громадах.

За словами донецького обласного Голови Павла Жебрівського, у 2018 році на території Донеччини заплановано відкриття 8 Центрів Безпеки громадян.

Тепер у новій частині є окреме приміщення для поліцейських, а для рятувальників створені всі умови для сумлінного виконання своїх функціональних обов’язків: караульне приміщення, рукавна база, технічний пост, пункт зв’язку частини, кімната відпочинку, столова, навчальний клас, кімната для нарад та музей.

Відмітимо, що особовий склад нараховує 4 караули та 6 одиниць техніки. Пожежно- рятувальна частина №8 відповідає за протипожежну безпеку на всій території обслуговування громади.

Довідково:

Відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2017 рік, із обласного бюджету було надано 7 млн. грн на створення Центру Безпеки громадян.

У Миколаївській громаді Центр Безпеки функціонуватиме на базі існуючої державної пожежно-рятувальної частини №8. Бюджетні гроші були витрачені на капітальний ремонт трьох споруд площею понад 1000 м.кв, придбання меблів, побутових приладів, засобів зв'язку та комп'ютерної техніки.

Крім того, за кошти ДСНС України, для оновлення автомобільного парку Центру Безпеки Миколаївської об'єднаної територіальної громади було придбано новий пожежно-рятувальний автомобіль підвищеної прохідності на базі шасі МАЗ, вартістю майже 4,6 млн.грн.

Альона Сокур,провідний фахівець відділу запобігання НС
Слов’янського районного управління ДСНС України у Донецькій області

8
0

Эта запись была размещена в рубрики: