Не впускайте незнайомців: у Слов’янську пенсіонери впустили додому злодійок

В Слов'янську «торгівці» викрали у подружжя пенсіонерів 24 тисячі гривень

Дві жінки принесли пенсіонерам молоко на продаж, а коли покинули будинок, господарі виявив пропажу всіх своїх заощаджень.

У поліцію звернувся 76-річний житель Слов'янська і повідомив про те, що з його домоволодіння було викрадено грошові кошти.

Співробітники поліції з'ясували, що напередодні в будинок пенсіонерам постукали дві жінки не слов'янської зовнішності, які запропонували придбати у них молочні продукти. Люди похилого віку впустили «торговок» в будинок.

Поки чоловік діставав з шафи для білизни гроші, жінки стояли на порозі і спостерігали за ним. Після цього одна з них попросила принести їй склянку води, для чого пенсіонеру довелося вийти в іншу кімнату.

Провівши незнайомок, чоловік помітив, що двері шафи, в якому вони з дружиною зберігали гроші, відкрита. Перевіривши заощадження, він виявив їх пропажу, про що і повідомив в поліцію.

Поліцейські ще раз звертаються до мешканців району, регулярно пояснюйте своїм літнім родичам те, як небезпечно впускати в квартиру сторонніх, попросіть їх дзвонити вам всякий раз, коли незнайомці стукають у двері та під різними приводами наполегливо просять впустити в квартиру.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: