Публічне обговорення у Слов’янську підтримало передачу “Лісової казки” для потреб олімпійського резерву


У Слов'янську відбулось публічне громадське обговорення передачі нежитлових будівель та споруд позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Лісова казка» у спільну власність територіальних громад, що перебуває в управлінні обласної ради.

Для обгрунтування передачі дотаційного табора до обласної ради перед зборами, що вів заступник міського голови Юрій Підлісний, виступили міський голова Вадим Лях, представник обласного керівництва, керівники відділів освіти та молоді, сім'ї та спорту, представники табору, які підтримали цю передачу.

У ході публічного громадського обговорення (у форматі круглого столу) також виступили представники громадськості, які просили надати більше інформації, щодо використання табору після передачі також дітьми з Слов'янська.

Голова громадської ради Слов'янська Андрій Федорченко у своєму виступі запропонував відкласти розгляд цього питання, так як багато обставин щодо передачі "Лісової казки" на його думку ще не визначено. Однак його пропозиція не набрала більшості голосів.

У завершенні обговорень, та у результаті голосування стосовно питання «Про передачу нежитлових будівель та споруд позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Лісова казка» у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради» присутні більшістю голосів підтримали цю пропозицію.

Остаточне рішення з цього питання буде прийнято сесією міської ради Слов'янська.

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: