Приїхав навістити свою колишню співмешканку: поліцейські затримали жителя РФ, який у 2014 році брав участь в окупації Слов’янська

Майже чотири роки тому 43-річний чоловік  приєднався до незаконного збройного формування. Згодом він разом з бойовиками виїхав до Донецька. Після повернення у Слов'янськ відносно нього було відкрите кримінальне провадження.

Співробітники Слов'янського відділу поліції працюють із громадянином РФ 1974 року народження, який під час окупації міста служив у рядах незаконних збройних формувань.

Чоловік розповів правоохоронцям, що приїхав до Слов'янська ще до подій 2014 року, і деякий час проживав із мешканкою міста. Під час окупації він звернувся до бойовиків та запропонував свою допомогу. Як і інші посібники терористів, він "працював" на блокпосту, перевіряючи автотранспорт та людей. Згодом йому видали форму та автомат Калашникова.

Після звільнення міста чоловік разом із "колегами" виїхав у Донецьк. Деякий час чоловік знаходився у військовому таборі, розташованому на території шахти, а потім вирішив самовільно виїхати додому.

Знову до Слов'янська правопорушник приїхав, щоб навістити свою колишню співмешканку. Про своє минуле він при цьому нібито "забув".

Тепер відносно нього відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: