В Слов’янській райдержадміністрації відбулася нарада з питань гарантії оплати праці.

26 січня 2018 року в приміщенні Слов’янської районної ради відбулася нарада з питань додержання мінімальних гарантій в оплаті праці. На нараду було запрошено керівників підприємств, що здійснюють свою діяльність на території району та структурних підрозділів райдержадміністрації. 

На порядок денний було винесено два питання, одне з яких стосувалося своєчасної виплати заробітної плати, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та виявлення незадекларованої праці, повідомляє у Фейсбук  Слов’янська районна державна адміністрація .

Доповідь та роз’яснення з цього питання надали начальник відділу контролю східного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Світлана Харченкова та головний державний інспектор відділу контролю східного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Аліна Стрельцова.

Що стосується питання пенсійної реформи та майбутньої пенсії, інформацію до відома присутнім доповів перший заступник начальника Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Сергій Скрипниченко.

Присутні представники підприємств мали змогу отримати роз’яснення та консультації від запрошених спеціалістів для подальшого використання в роботі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: