В міській бібліотеці Слов`янська відбувся урок пам`яті, присвячений Героям Крут

Сьогодні, 29 січня, пам’ять загиблих молодих патріотів під Крутами вшанували по всій Україні.

З ціїє нагоди в центральній міській бібліотеці Слов`янська відбувся урок-посвята «Цих юних душ нескорений політ ніколи не забудем». Так називається і створена для читачів книжкова виставка.

В заході взяли участь учні 10-11класів ЗОШ №11, Слов`янська ліга молодих поліцейських, представники Слов`янського коледжу Національного авіаційного університету, громадських організацій.

Ведуча – бібліотекар Катерина Гончар - доступно і цікаво проводила урок, знайомила присутніх з запрошеними гостями.

Розповів про бій під Крутами вчитель історії ОШ №11 Віктор Мицько. Він зробив історичний аналіз подій – від давнини до сьогодення. Закликав молодь вчитися аналізувати, самостійно здобувати знання, робити висновки. А для цього треба наполегливо вивчати історію своєї країни.

Звернулися до молоді з промовою і члени міської організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. Марія Колесникова читала вірші Олександра Олеся и Василя Симоненка. Людмила Величко сказала про те, що омріяної України нам ніхто не зможе дати. Треба її будувати. І виразила сподівання на те, що сьогоднішні учні будуть мати таку Україну, якою будуть пишатися.

Присутні переглянули відео-фільм про Крути, створений Спілкою національно-свідомого студентства України: про те, що загибель студентського куреня під Крутами увійшла в історію України як символ жертовності в боротьбі за незалежність.

Військовослужбовець Сергій Лелеєв наголосив, що 29 січня 1918 року - це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день героїзму, славетності духу української нації. І про це забувати не можна.

Завершальною оптимістичною нотою уроку стала музична композиція, виконана групою місцевої Ліги молодих поліцейських.

Ганна Денисенко, фото автора

2
4

Эта запись была размещена в рубрики: