У Слов’янську центр зайнятості співпрацює з фізичними особами-підприємцями

29 січня 2018 року у Слов’янському міському центрі зайнятості було проведено День відкритих дверей для фізичних осіб-підприємців. Мета цього заходу – ознайомлення підприємців з послугами та новаціями служби зайнятості, станом ринку праці та перспективами співпраці.

В заході взяли участь 20 підприємців, які ознайомились з офісом по зв’язкам з роботодавцями, робочим місцем роботодавця та інформаційним наповненням сектору взаємодії з роботодавцями, повідомляє у Фейсбук Слов’янський міський центр зайнятості. 

Фізичні особи-підприємці відвідали також Сервіс-центр онлайн працевлаштування та обговорили переваги застосування в роботі центру зайнятості новітніх технологій, зокрема, таких, як онлайн-співбесіди та відеовакансії.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Римма Коновалова надала присутнім інформацію про стан ринку праці у місті та районі, тенденціях його розвитку та пріоритетах діяльності служби зайнятості у поточному році.

«Поліпшенню ситуації на ринку праці сприятимуть створення нових робочих місць, в т.ч. з наданням компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям та працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб», - зазначила вона.

Були обговорені також питання організації робіт тимчасового характеру, а також стажування шукачів роботи на робочому місці та їх професійне навчання на замовлення роботодавця.

Увага учасників заходу була привернута також до роботи Консалтингового простору «Перспектива», що діє на базі Слов’янського міського центру зайнятості. 
У процесі спілкування фізичні особи-підприємці отримали відповіді на запитання, роз’яснення та консультації з питань законодавства про зайнятість. 
Всі присутні залишились задоволеними проведеним заходом.

Для фізичних осіб-підприємців, що вже співпрацюють із центром зайнятості, це була ще одна можливість обговорити напрямки подальшої співпраці, поділитися досвідом, а для тих, хто вперше звернувся до служби зайнятості, - ознайомитися з її послугами та налагодити тісну взаємодію.

 

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: