У Слов’янську нацгвардійці вшанували пам’ять героїв минулого сторіччя

Плечем до плеча з місцевими мешканцями та поліцейськими зустріли День пам’яті героїв бою під Крутами бійці військової частини 3035. Офіційні урочистості на Соборній площі Слов’янська, звільненого від окупації лише три роки тому, сприймалися особливо гостро учасниками сьогоднішнього протистояння проти російської гібридної агресії.

Честь виносити Державний прапор України під час урочистостей та виконувати  Гімн України  належала військовослужбовцям Нацгвардії.

Представники пошукової організації «Плацдарм», у свою чергу, показали як виглядали українські бійці в ті часи. Керівник пошуковиків Олексій Юков підкреслив, що вони намагалися максимально точно передати дух тієї епохи, проте в умовах проведення АТО, на Донеччині не дозволяється проводити повноцінні реконструкції боїв.

Зі сцени цього дня говорили не лише про юнкерів, вільних козаків та студентів, які поклали свої життя за Незалежність України сто років тому. Також згадувались імена слов’янців, які загинули в боях проти новітніх окупантів.

«Сьогодні, в умовах нової російської агресії, ми відзначаємо цей День пам’яті. Звичайні студенти – добровольці протистояли професійній армії більшовиків. Вдячна пам’ять українцям, які поклали свої серця і душі в ті страшні дні на станції Крути. Вони завжди у наших серцях!», - провів аналогії тогочасних подій із жорстоким сьогоденням старший лейтенант Андрій Мірошниченко.

Сергій Молотков

 

0
5

Эта запись была размещена в рубрики: