Посадову особу Слов’янської ОДПІ визнали винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного із корупцією

Співробітницю податкового органу притягнуто до відповідальності за правопорушення, пов’язане із корупцією

Посадову особу Слов'янської ОДПІ Управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області визнано винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого  ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) КУпАП.

Слов’янською місцевою прокуратурою забезпечено судовий розгляд матеріалів про несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування головним державним ревізором-інспектором відділу адміністрування податків та зборів фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Слов'янської ОДПІ.

Будучи суб’єктом відповідальності за вчинення правопорушень, пов'язаних із корупцією та заповнивши електронну декларацію за 2016 рік, жінка не перевірила її наявність у реєстрі на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, внаслідок чого порушила строки декларування, встановлені законодавством.

Згідно із постановою Краснолиманського міського суду, покаранням за скоєне адміністративне правопорушення стало накладення штрафу на користь держави в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

                            Прес-служба прокуратури Донецької області

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: