У Слов’янську пройшла нарада з соціальними службами та комітетами мікрорайонів

24 січня міський голова Вадим Лях провів нараду, на якій були присутні заступники міського голови, керуючий справами виконкому, начальник служби у справах дітей Олена Соколова, представники територіального центру соціальних служб та керівники комітетів мікрорайонів. 

Очільник міста наголосив на тому, щоб інваліди та громадяни похилого віку, які потребують допомоги соціальних працівників повинні її отримувати, незважаючи на несприятливі погодні умови, повыдомляє slavrada.gov.ua. Він доручив посилити роботу в цьому напрямку і відвідати всіх тих, кому необхідна допомога, щоб жоден громадян, який очікує візит соціального працівника не залишився без уваги. 

Міський голова також звернувся до начальника служби у справах дітей Олени Соколової щодо необхідності проведення роботи з родинами, які стоять на обліку. Він доручив перевірити родини, де батьки мають схильність до вживання алкогольних напоїв, а діти залишаються без нагляду та піклування. 

Керівники комітетів мікрорайонів також отримали завдання від очільника міста співпрацювати з територіальним центром соціальних служб, щоб вони знали кому з людей похилого віку та з обмеженими фізичними можливостями необхідно придбати хліб або ліки. 

Підводячи підсумки наради, міський голова підкреслив, що комунальні служби працюють в посиленому режимі, спеціальні машини працюють на дорогах міста та розчищають сніг. Ці питання знаходяться на його особистому контролі. 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: