Голова Слов’янської райдержадміністрації відвідав переможця Українського Донецького куркуля у Райгородку

Згідно Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки «Український Донецький куркуль», переможцем якої стала мешканка с. Райгородок Ганна Надточій, керівником району Євгеном Данилюком здійснено робочу поїздку до переможеці.

Метою візиту стало огляд та контроль за використанням бюджетних коштів, що були надані у рамках фінансової підтримки малого підприємництва , пише у Фейсбук Слов’янська районна державна адміністрація

Ганною Надтопчій було обрано діяльність у сфері розведення овець романської породи. Вже маючи досвід в цьому напрямку господарка, за виділені кошти, придбала сільськогосподарську техніку. Робота в цьому напрямку триває і надалі.
Нагадуємо, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285: Донецька обласна державна адміністрація оголосила конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Бюджетні кошти (обласного та місцевого самоврядування) спрямовуються на фінансову підтримку бізнес-проектів суб’єктів малого підприємництва.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: