Новини податкової інспекції Слов’янська: підсумки роботи за 2017 та графіки прийому

Підсумки роботи Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за 2017 рік

За січень-грудень 2017 року Слов’янською ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області мобілізовано до Зведеного бюджету України 1414,3млн.грн., що в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 191,9 млн.грн. більше. Зокрема, протягом 2017 року підприємства, які перебувають на обліку в інспекції, сплатили до загального фонду Державного бюджету 557,8 млн. гривень. Основними джерелами наповнення державного бюджету є податок на доходи фiзичних осiб, якого сплачено 198,9 млн. гривень, податок на додану вартість – 181,2 млн.грн, військовий збір – 81,3 млн.грн. та ін.

Платники Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за січень-грудень 2017 року перерахували до місцевих бюджетів 854,1 млн. грн. податків, зборів, платежів, що в порівнянні з минулим роком більше на 97,5 млн.грн. або на 12,9 відсотки. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 586,2млн.грн., плата за землю 90,1 млн. гривень, єдиний податок 73,5 млн.грн.

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області на 2018 рік

Колодій Ігор Володимирович – начальник Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен перший та третій понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Ходаковська Любов Олексіївна – перший заступник начальника Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен другий та четвертий вівторок місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Стешенко Юрій Володимирович - заступник начальника – начальник Лиманського відділення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області - кожен перший та третій понеділок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

ГРАФІК

особистого прийому громадян посадовими особами структурних підрозділів Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області на 2018 рік

Відділ матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури – кожен перший понеділок місяця з 09 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.

Спеціаліст по роботі з персоналом - кожен перший вівторок місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Сектор фінансування, бухгалтерського обліку та звітності - кожен другий понеділок місяця з 09 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.

Спеціаліст з питань юридичної роботи – кожен другий вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год.

Управління обслуговування платниківкожен перший четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Спеціаліст з питань організації роботи – кожний другий четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.

Відділ податків і зборів з фізичних осіб – кожна третя середа місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Сектор інформаційних технологій – кожен третій вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Відділ моніторингу доходів та обліково-звітних систем -  кожна третя п’ятниця  місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян посадовими особами структурних підрозділів Лиманського відділення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС  у Донецькій області на 2018 рік

 Спеціаліст з питань податків і зборів з фізичних осіб – кожна третя середа місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Спеціаліст з питань обслуговування платників – кожен перший четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Примітка:

Поштова адреса Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції

Головного управління ДФС у Донецькій області: 84100, м. Слов’янськ, площа Соборна, 3.

Адреса приймалень громадян Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області:

84100, м. Слов’янськ, площа Соборна, 3;

84400, м. Лиман, вул. Пушкіна, 11а.

 Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва та посадових осіб структурних підрозділів Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області здійснюється з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п`ятницю до 16.45) у телефонному режимі за номерами: (06262) 2-31-89, з питань Лиманського відділення Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області -  (06261) 2-17-72.

Попередній запис на особистий прийом до керівника органу ДФС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, в інших випадках - за п'ять робочих днів до дати особистого прийому.

Легалізація заробітної плати – найактуальніше питання сьогодення

У нинішніх умовах актуальною темою сьогодення  є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

Використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та виплати заробітної плати в «конвертах» є порушенням чинного законодавства про працю та оплату праці.

Працівник, який погоджується на таке працевлаштування, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу.

Шановні працівники!

Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. У разі відмови роботодавця, кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних прав.

Граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що з початку року стартувала кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2017 року, під час якої окремі категорії фізичних осіб:

- зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі – Декларація) за 2017 рік та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору;

- мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

Граничні терміни подання Декларації:

- для фізичних осіб – підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання Декларації за 2017 рік – 09.02.2018.

Звертаємо увагу, що фізичні особи – підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) у річній Декларації поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначити інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.

- для фізичних осіб – підприємців, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням,протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Увага! У разі проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

- для громадян, які зобов’язані згідно з Податковим кодексом України подати податкову декларацію, і осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, – до 1 травня року, що настає за звітним.

Важливо! Якщо останній день строку подання Декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

- для громадян, які мають право на податкову знижкупо 31.12.2018 (включно);

- для фізичних осіб платників податку – резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, – не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Слов’янська ОДПІ

Податковою міліцією Донеччини вилучено партію  алкогольних напоїв та тютюнових виробів  на загальну суму понад 460 тис. гривень

В рамках проведення операції «Акциз-2018» встановлено, що на території Донецької області ведеться підприємницька діяльність щодо збуту алкогольних напоїв та тютюнових виробів  без відповідних дозвільних документів.

Як показала перевірка, місцевими жителями Донецької області  здійснювалась реалізація  алкогольних напоїв та тютюнових виробів  без державної реєстрації суб`єктами господарської діяльності та одержання ліцензії на торгівлю.

За результатами  проведених  заходів  співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом»)   вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів (алкогольних напоїв та тютюнових виробів),  загальною   орієнтовною  вартістю понад 460 тис. грн  та складено  протокол про адміністративне порушеня за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Платежі за використання природних запасів Донеччини поповнили зведений бюджет країни на 556 мільйонів гривень

 Підприємства Донецької області до зведеного бюджету країни за січень-грудень 2017 року перерахували 556 млн грн рентних платежів за використання води, надр та лісів. Сплачена цьогоріч сума майже на 76 млн грн, або на 15%, перевищує аналогічні надходження минулого року.

У загальній сумі сплачених рентних платежів найбільшу частку становить плата за користування надрами – майже 70%, або понад 386 млн грн, що, безумовно, пов’язано зі специфікою регіону, а саме з вугільно-видобувною галуззю. Так, з початку року до державного бюджету надійшло більше 286 млн грн, натомість місцеві бюджети Донеччини отримали 100 млн грн рентної плати за користування надрами.

Наступною за розміром є рентна плата за спеціальне використання води – 30%, або 167 млн гривень. Ця сума рівними частинами розподілена між державним та місцевими бюджетами.

Найменше рентної плати надійшло до місцевого бюджету області за спеціальне використання лісових ресурсів – 2,4 млн гривень.

Головне управління ДФС у Донецькій області зазначає, що всі з вищеперерахованих платежів були і залишаються вагомим джерелом фінансування потреб місцевих громад та реалізації програм, направлених на відновлення природних ресурсів.

Шановні представники бізнесу, пам’ятайте, що природа - наш дім! Сплачуючи рентні платежі за користування природними ресурсами, ви не тільки виконуєте свій конституційний обов`язок, але і фінансуєте заходи держави з відновлення природних ресурсів.

За січень-грудень 2017 року місцеві бюджети Донеччини отримали понад 9,3 млрд гривень

 За січень-грудень 2017 року місцеві бюджети Донецької області поповнились на 9 млрд 370 млн грн, що в порівнянні з  аналогічним періодом минулого року більше на 1 млрд 959 млн грн, або на 26 відсотків.

Основна частка надходжень до місцевих бюджетів припадає на податок на доходи фізичних осіб (67 відс.). За січень-грудень 2017 року зібрано більше                            6,4 млрд грн, що на 40 відс. більше минулорічних показників за аналогічний період.

Також вагоме місце в наповненні місцевої казни займає плата за землю (9 відс.), що з початку року становить 885 млн грн, або на 21 відс. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Крім того, представники спрощеної системи оподаткування перерахували до бюджету 684 млн грн (7,2 відс.), що на 48 відс. більше аналогічного періоду минулого року.

Також, з початку року до місцевих бюджетів надійшло 221 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів є результатом плідної співпраці працівників територіальних органів фіскальної служби Донеччини з платниками податків та органами місцевого самоврядування.

Донеччина: на потреби української армії у 2017 році сплачено 442 млн грн військового збору

За 2017 рік мешканцями Донецької області до бюджету сплачено 442 млн грн військового збору. Лише у грудні на підтримку армії спрямовано 52 млн гривень податку, що більше відповідного періоду 2016 року на 22 %.

Важливим джерелом наповнення державної казни є робота фіскальних органів Донецької області з легалізації ринку праці та протидії виплатам неофіційних заробітних плат. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. І позитивна динаміка зростання надходжень військового збору – це підтвердження саме того, що все більше роботодавців відмовляються від виплат заробітної плати в «конвертах» та офіційно оформлюють працівників.

Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету.

Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує, що військовий збір – внесок кожного громадянина на зміцнення обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.

ГУ ДФС у Донецькій області

 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: