Гвардійці прийняли крижану купіль у Сіверському Дінці

До святкування Водохреща долучилися бійці військової частини 3035. Задля цього сьогодні вони прибули донайбільшої ріки сходу України  - Сіверського Дінця. В обряді триразового занурення взяли участь понад двадцять військових.

До від’їзду на береги Дінця, віруючих військовослужбовців окропив свяченою водою капелан частини отець Діонісій. Він же нагадав присутнім символічне значення одного з найвизначніших християнських свят - Хрещення Господнього.

«Водохреще є вінцем усіх різдвяних свят. Сьогодні у всій повноті проявилась Пресвята Трійця, коли під час хрещення Ісуса на нього зійшов Святий дух у вигляді голуба. Ми сьогодні освятили воду і помолилися, щоб військовослужбовці, які цього дня не змогли прийти до церкви, були захищені та спасенні Божою Благодаттю» - відзначив отець Діонісій.

В обідню пору вояки дісталися місця здійснення обряду. Сьогодні вони змінили свій військовий одяг на цивільний. Таким чином бійці у черговий раз підкреслили відкритий та миролюбний характер своєї місії на Сході України. Після омовіння бійці розповіли про свої враження та емоції.

«Нічого складного. Просто йдеш і купаєшся. Як заново на світ народився»,- поділився командир військової частини 3035 полковник Василь Жук.

«Так, звичайно, я всім рекомендую, це корисно для здоров’я. Сама купаюсь не перший рік», - запевнила інструктор з тактичної медицини сержант Лариса Єрофеєва.

Військовослужбовців супроводжував начальник медичної частини полку Антон Колпак. Він стежив за самопочуттям колег, адже температура повітря була досить низькою, та ще й з вітром. За його словами, подібний стрес для організму є надзвичайно корисним.

Сергій Молотков

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: