До відома осіб з інвалідністю: інформація Слов`янського УСЗН

Урядом прийнято постанову КМУ від 20.12.2017 № 1017 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. № 785 і від 7 лютого 2007 р. № 150, якою вносяться зміни до Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян.

Середня вартість путівки для виплати грошової компенсації та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування з інвалідністю внаслідок війни обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність;

- особам з інвалідністю І та ІІ групи – 75 відсотків,ІІІ групи – 50 відсотків розміру середньої вартості санаторно-курортної путівки, що обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність.

У 2018 році розмір разової виплати грошової компенсації та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування становить:

- особам з інвалідністю внаслідок війни – 481,00 грн. (які перебували в черзі не менше 2 років),

- особам з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства

1 та 2 групи – 361,00 грн. (які перебували в черзі не менше 4 років),

- особам з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства

3 групи – 241,00 грн. (які перебували в черзі не менше 4 років).

Підстави для виплати компенсації:

письмова заява встановленого зразка;

медична довідка ЛКК форми 070/о;

паспорт, реєстраційна картка платників податку та копії:

пенсійне посвідчення, довідка МСЕК та копії;

трудова книга та копії 1,2 та остання сторінка;

довідка  про неотримання безкоштовної путівки за 2 попередні роки (для працюючих).

За детальнішою інформацією радимо звернутись до відділу соціального захисту ветеранів війни, інвалідів та осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради (м. Слов’янськ вул. Батюка, 40) каб. №  9 або телефоном  (0626)622917.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: