Поліцейські втілюють у Слов’янську проект “Безпечний будинок”

Представники Слов’янської поліції, міськради та різних комунальних служб перевірили "пілотні" будинки, які були обрані для втілення програми безпеки.

Нагадаємо, що у листопаді 2017 року керівництво поліції Донечини розпочало впровадження нової для нашого регіону програми безпеки - "Безпечний будинок". Цей проект входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян. Проект "Безпечний будинок" допоможе мешканцям багатоповерхівок самим визначитись із рівнем власної безпеки.

В Слов’янську пройшов перший етап обстеження будинків по вулицям Центральна, Свободи та Олімпійська.

«Комісія з безпеки» перевірила освітленість придомових території, блокування вільного доступу до підвалів, горищ та технічних приміщень, наявність грат на вікнах першого поверху, закриття дворів та дитячих майданчиків огорожею, а також наявність домофонів на дверях під'їздів.

За результатами проведених обстежень співробітники поліції розробляються рекомендації щодо необхідного технічного укріплення будинків.

Такий формат співпраці з населенням на засадах партнерства дозволить забезпечити громадський контроль за роботою поліції та разом зробити місто безпечним.

Слов’янський відділ поліції
Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: