Слов’янска поліція проводить рейди щодо виявлення фактів незаконного полювання

У мисливців перевіряється документація, зброя та автомобілі.

У Донецькій області за розпорядженням голови Донецької військово-цивільної адміністрації на підставі ст. 14 Закону України «Про боротьбу з тероризмом», ст. 1 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», ст. 1,8, 19, 33 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та інших нормативних актів заборонено полювання на всі види мисливських тварин. Виключенням у даному випадку може бути лише відстріл шкідливих тварин (вовка, лисиці, дикої собаки), але здійснюється він лише у встановлений термін та тільки при наявності спеціального дозволу.

У складі мобільного блокпосту співробітники сектору превенції періодично чергують на території району, де проводять перевірки щодо незаконного полювання.

Під час останнього виїзду правоохоронці обслідували територію поблизу селища Майдан , та виявили у лісосмузі кілька автомобілів з мисливцями – місцевими жителями. Співробітником дозвільної системи у кожного з них було перевірено наявність мисливського білету, дозволів на зберігання зброї та відстріл шкідливих тварин. Також належну увагу правоохоронців було приділено автомобілям та зброї мисливців. Цього разу порушень виявлено не було.

Рейди поліції по території району продовжуватимуться й надалі.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

 

 

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: