У святкові вихідні слов’янські поліцейські більше 250 разів виїжджали на виклики громадян

Більш за все повідомлень надійшло про сімейні сварки, адмінпорушення та звернення інформаційного характеру. При цьому правоохоронці декілька разів виїжджали на хибні виклики та реєстрували звернення, що не мали логічного сенсу.

На вихідних слов'янськими та лиманськими правоохоронцями було зареєстровано 256 повідомлень, 9 з яких мали ознаки правопорушень кримінального характеру.

Багато дзвінків – повідомлення про тілесні ушкодження, сімейні сварки, бійки, конфлікти. У більшості випадків події розвивалися однаково – громадяни вживали спиртні напої, і вже у стані сп’яніння між ними виникали непорозуміння, які вирішити, за їхньою думкою, можна було лише фізичною силою. В одному випадку після вживання алкоголю чоловік намагався вкоротити собі життя.

Всього до поліції надійшло 36 повідомлень про сімейну сварку, 29 – про конфлікт зі знайомими чи сусідами, 32 – про тілесні ушкодження, 36 - звернень інформаційного та консультативного характеру. Також люди викликали поліцію, а потім самі ж і відміняли виклик.

Крім цього правоохоронці встановили місцезнаходження чотирьох без вісті зниклих громадян та затримали жінку, що перебувала у розшуку за скоєння крадіжки.

У період новорічних свят, у той час, коли більшість мешканців відпочиває, поліцейські працюють у посиленому цілодобовому режимі. До служби щодня залучено близько 150 правоохоронців та військовослужбовців, які патрулюють вулиці, місця великого скупчення людей, автошляхи, авто та залізничні вокзали та несуть службу на блокпостах.

 Слов’янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: