Вечірка у техниці сумі-е: В Теплиці у Слов’янську відкрита выставка робіт Ольги Адам

12 січня в Теплиці у Слов'янську всi місцеві поцiнувачi живопису та прекрасного зібрались на вiдкриття виставки «Погляд» Ольги Адам.

Авторка робіт - Olga Adam , талановита художниця, власниця арт-студії для дітей і дорослих в Києві, учасниця великих арт-фестивалiв, які проходять в будівлях Парламенту, Київради та інших знакових будівлях столиці, таких як Київська Фортеця або Лавра.

У 2014 році, художниця брала участь в Артмайданi і Мистецькiй сотні.
ЇЇ роботи продаються в Європі, Азії, США. Бiльш детально ви можете подивитись за посиланням: https://www.saatchiart.com/account/artworks/735215 
Вона автор великого арт-об'єкту «Кінь, якому сниться місто добрих сердець» при вході в Інститут серця.


Ольга - автор мурала «Книжковий Ейфель» і арт-об'єкту «Трамвай читання» в центральній дитячій бібліотеці мистецтв Києва.


Художниця навiть взяла участь у створенні першого анімаціоннного фільму олійними фарбами про Ван Гога в Польщі "Loving Vinsent". Розмалювала муралами 5 будівель дитячого табору для дітей АТО і випустила розмальовку.


Після відкриття виставки, Ольга провела  перший у Словянську майстер-клас з японського живопису, де організатори забезпечили бажаючих матеріалами.

 

Японский живопис сумі-е це більше ніж образотворче мистецтво. Це внутрішня активна медитація за допомогою пензля та туші. Самовираження та екзестенціальний пошук одночасно.


Всі присутні мали можливість долучитися до традиці японського живопису та самостійно намалювати свою картину в техніці сумі-е.

Даний проект здійснюється за підтримки проекту “Зміцнення громадської довіри” UCBI II за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Эдуард Торский, фото автора
Деловой Славянск

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: