У Слов’янську оголошено підозру чоловікові, який незаконно спиляв 145 дубів

Розглянувши матеріали досудового розслідування, прокурор Слов’янської місцевої прокуратури  встановив наявність достатніх доказів для оголошення підозри 37-річному чоловікові  у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.ч.1, 2 ст. 246 (незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України.

Установлено, що у листопаді-грудні 2017 року підозрюваний запевнив своїх знайомих у тому, що він має всі необхідні документи на порубку дерев та запропонував їм допомогти йому, на що останні погодились.

Перебуваючи на землях лісогосподарського призначення на території Черкаської селищної ради Слов'янського району, не маючи  лісорубного квитка, який засвідчує законність здійснення порубки, указав знайомим на дерева, які необхідно зрубати, після чого передав їм заздалегідь приготовлені бензопили.

Здійснивши порубку 145 дерев породи дуб, чоловік своїми незаконними діями спричинив державі шкоду на суму майже 600 тис грн.

На теперішній час чоловікові повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення та обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Досудове розслідування триває. 

                            Прес-служба прокуратури Донецької області

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: