Як Театр лікував людські душі у міській бібліотеці Слов’янська


Чи знали ви, що Театр може лікувати людські душі? Сьогодні ми спробували "підібрати ліки" для душі. - пише на своїй сторінці в Фейсбук Марина Олійник.

Дуже інтенсивно та ефективно пройшов майстер-клас з театротерапїї для бажаючих, який провела представниця ГО "Наше майбутнє" Владислава Крижня при сприянні ГО "Студентський театр "7 поверх".

Розраховували чоловік на 10-15, а прийшло близько 30. Ми намагалися ставити театральні етюди, рухалися в такт різноманітної музики, щоб відчути себе, фантазували. Було дуже класно!

Справа в тому, що багато людей відчуває себе в повсякденному житті дуже напружено, соромиться висловити свої власні почуття, боїться бути собою, а це - важливо. На допомогу може прийти Театр, бо він не тільки виховує, він ще і лікує.

Дякую Владиславі Крижній за чудовий майстер клас, Центральній бібліотеці - за надання комфортного приміщення, всім присутнім - за море незабутніх почуттів!

Окрема дяка "Громадському телебаченню" та телеканалу "ДоТеБе" за висвітлення цієї події у Слов"янську. Жодного місцевого ЗМІ на заході не було, бо, мабуть, не цікаво.

Закінчую девізом Студентського театру "7 поверх": Какой пассаж, какой мандраж! Живи-живи "7 Этаж"!

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: